Amacımız

Kripto Analist web sitesi bir blog alanıdır. İnternette yıllardır trade yapmış olan yazarların bir araya gelerek oluşturduğu bilgi paylaşım alanıdır. Amacımız havada dolaşan bilgiyi, tecrübelerimizle harmanlayıp işlemektir. Böylece okurlarımıza işlenmiş bilgi sunmaktır.

Saf bilgi herhangi bir taş yada metal gibidir. Onu ellerine alan ustalar işlediğinde ortaya harika sanat eserleri, değerli pırlantalar ortaya çıkar. Analistlerimizin sizler için yapmaya çalıştığı da işte budur.

Yıllardır piyasanın içerisinde olmamıza rağmen platformumuz yeni olduğundan kategorilerin içeriklerini henüz oluşturuyoruz. Bunu yaparken sizlerden gelecek sorularla daha verimli bir blog oluşturacağımızı düşünüyoruz. Bunun için bize soru sormaktan çekinmeyin lütfen: https://kriptoanalist.com/istek-analiz

Kripto Analist, yazarlarımızın kişisel analizlerini, değerlendirmelerini paylaşacakları bir blog alanıdır. Sadece kripto paralar hakkında değil, hayatın her alanı ile ilgili analiz ve değerlendirmelerini paylaşmaktadırlar. Bu açıdan kişisel bir yönü vardır.

Kripto Analist ayrıca Eğitim, İnceleme ve Haber kategorileri ile bir bilgi, eğitim ve medya sitesidir.

Analist Olarak Aramıza Katılın

Sizde analiz ve değerlendirmelerinizi bizimle paylaşmak isteyebilir yada yazdığınız haber, eğitim yazıları ile aramıza katılabilirsiniz. Bunun için Analist Ol formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Aramıza katılmanızdan mutluluk, gurur ve sevinç duyarız.

/

Kullanım Şartları:

Tüm haber, yazı, analiz ve içerikler yazarların kişisel-şahsi görüş, duyum, bilgi ve düşünceleri, değerlendirmeleridir. Yazılan hiç bir yazı yatırım tavsiyesi değildir. Webte paylaşılan verilerin, haberlerin ve bilgilerin kişisel görüşlerle işlenmesinden ibarettir. Yatırım yaparken kendiniz riskleri değerlendirin.  Kripto paraların tamamı yüksek riskli yatırımlardır. Yeterince tecrübe ve bilgiye sahip değilseniz bir danışmandan destek almanız önerilir. Bütün yatırım kararları şahısların kendi sorumluluğu altındadır.

Bu siteyi kullanarak bunların farkında olduğunuzu, tüm yatırım kararlarının kendi sorumluluğunuz olduğunu, Kripto Analist.com’un ve yazarlarının kişisel yatırım kararlarınızdan sorumlu olmadığını kabul etmiş olursunuz. Aksi durumda siteyi kullanmamanız önerilir.